A220Z-001

| Panel Model | A220Z-001 |
|---|---|
| Panel Brand | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,22.0 inch, 1680×1050 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| A220Z-001 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 473.76×296.1 mm |
| Outline | 493.7×320.1 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 700:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Response Time | 2/3 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | RSDS (2 Channel) , 72 pins |
| Input Voltage | 3.3/5.0/13.8V (Typ.)(VDD/V5A/V_in) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CMO A220Z-001.
CMO A220Z-001 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO A220Z-001 pdf datasheet or detailed specifications of the CMO A220Z-001 or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO A220Z-001 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CMO A220Z-001 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO A220Z-001 pdf datasheet or detailed specifications of the CMO A220Z-001 or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO A220Z-001 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "A220Z-001"
- CMO A220Z-001
- A220Z-001 datasheet
- A220Z-001 image
- A220Z-001 price
- A220Z-001 distributor

