AA150XB02

| Panel Model | AA150XB02 |
|---|---|
| Panel Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AA150XB02 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.1×228.1 mm |
| Outline | 350×266.5×16.8 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 450:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 75/75/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | CMOS (2 ch, 8-bit) , 75 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Mitsubishi AA150XB02.
Mitsubishi AA150XB02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Mitsubishi AA150XB02 pdf datasheet or detailed specifications of the Mitsubishi AA150XB02 or other Mitsubishi LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Mitsubishi AA150XB02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Mitsubishi AA150XB02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Mitsubishi AA150XB02 pdf datasheet or detailed specifications of the Mitsubishi AA150XB02 or other Mitsubishi LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Mitsubishi AA150XB02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "AA150XB02"
- Mitsubishi AA150XB02
- AA150XB02 datasheet
- AA150XB02 image
- AA150XB02 price
- AA150XB02 distributor

