AM-240320H1TNQW-00H

| Panel Model | AM-240320H1TNQW-00H |
|---|---|
| Panel Brand | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AM-240320H1TNQW-00H Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 33.48×44.64 mm |
| Outline | 40.1×52.816×4 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 52% |
| Response Time | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 60/60/35/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 3S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 39 pins |
| Input Voltage | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H.
AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H pdf datasheet or detailed specifications of the AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H or other AMPIRE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H pdf datasheet or detailed specifications of the AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H or other AMPIRE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "AM-240320H1TNQW-00H"
- AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H
- AM-240320H1TNQW-00H datasheet
- AM-240320H1TNQW-00H image
- AM-240320H1TNQW-00H price
- AM-240320H1TNQW-00H distributor

