AM-320240NSTNQW-W1H

| Panel Model | AM-320240NSTNQW-W1H |
|---|---|
| Panel Brand | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AM-320240NSTNQW-W1H Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 115.2×86.4 mm |
| Outline | 144×104.6×13 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K/262K |
| Response Time | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 60/60/60/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 3S8P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 33 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of AMPIRE AM-320240NSTNQW-W1H.
AMPIRE AM-320240NSTNQW-W1H are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AMPIRE AM-320240NSTNQW-W1H pdf datasheet or detailed specifications of the AMPIRE AM-320240NSTNQW-W1H or other AMPIRE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AMPIRE AM-320240NSTNQW-W1H distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
AMPIRE AM-320240NSTNQW-W1H are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AMPIRE AM-320240NSTNQW-W1H pdf datasheet or detailed specifications of the AMPIRE AM-320240NSTNQW-W1H or other AMPIRE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AMPIRE AM-320240NSTNQW-W1H distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "AM-320240NSTNQW-W1H"
- AMPIRE AM-320240NSTNQW-W1H
- AM-320240NSTNQW-W1H datasheet
- AM-320240NSTNQW-W1H image
- AM-320240NSTNQW-W1H price
- AM-320240NSTNQW-W1H distributor

