AX080A080G
| Panel Model | AX080A080G |
|---|---|
| Panel Brand | IPS Alpha |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AX080A080G Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.685×392.256 mm |
| Outline | 760×450×47.7 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 1200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 8/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of IPS Alpha AX080A080G.
IPS Alpha AX080A080G are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IPS Alpha AX080A080G pdf datasheet or detailed specifications of the IPS Alpha AX080A080G or other IPS Alpha LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IPS Alpha AX080A080G distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
IPS Alpha AX080A080G are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IPS Alpha AX080A080G pdf datasheet or detailed specifications of the IPS Alpha AX080A080G or other IPS Alpha LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IPS Alpha AX080A080G distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "AX080A080G"
- IPS Alpha AX080A080G
- AX080A080G datasheet
- AX080A080G image
- AX080A080G price
- AX080A080G distributor
