B116HAT04.0

| Panel Model | B116HAT04.0 |
|---|---|
| Panel Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| B116HAT04.0 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 256.32×144.18 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%) |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 52% |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of AUO B116HAT04.0.
AUO B116HAT04.0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AUO B116HAT04.0 pdf datasheet or detailed specifications of the AUO B116HAT04.0 or other AUO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AUO B116HAT04.0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
AUO B116HAT04.0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AUO B116HAT04.0 pdf datasheet or detailed specifications of the AUO B116HAT04.0 or other AUO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AUO B116HAT04.0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "B116HAT04.0"
- AUO B116HAT04.0
- B116HAT04.0 datasheet
- B116HAT04.0 image
- B116HAT04.0 price
- B116HAT04.0 distributor

