B150PH01

| Panel Model | B150PH01 |
|---|---|
| Panel Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1400×1050 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| B150PH01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.5×228.375 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | CCFL |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of AUO B150PH01.
AUO B150PH01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AUO B150PH01 pdf datasheet or detailed specifications of the AUO B150PH01 or other AUO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AUO B150PH01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
AUO B150PH01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AUO B150PH01 pdf datasheet or detailed specifications of the AUO B150PH01 or other AUO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AUO B150PH01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "B150PH01"
- AUO B150PH01
- B150PH01 datasheet
- B150PH01 image
- B150PH01 price
- B150PH01 distributor

