BA-128160B-TCWD-J-G
| Panel Model | BA-128160B-TCWD-J-G |
|---|---|
| Panel Brand | Yeebo |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.7 inch, 128×160 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| BA-128160B-TCWD-J-G Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 26.304×32.88 mm |
| Outline | 32.12×43.63 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K |
| Response Time | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 35/35/40/10 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 2S1P WLED |
| Signal Interface | CPU , 31 pins |
| Input Voltage | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Yeebo BA-128160B-TCWD-J-G.
Yeebo BA-128160B-TCWD-J-G are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Yeebo BA-128160B-TCWD-J-G pdf datasheet or detailed specifications of the Yeebo BA-128160B-TCWD-J-G or other Yeebo LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Yeebo BA-128160B-TCWD-J-G distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Yeebo BA-128160B-TCWD-J-G are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Yeebo BA-128160B-TCWD-J-G pdf datasheet or detailed specifications of the Yeebo BA-128160B-TCWD-J-G or other Yeebo LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Yeebo BA-128160B-TCWD-J-G distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "BA-128160B-TCWD-J-G"
- Yeebo BA-128160B-TCWD-J-G
- BA-128160B-TCWD-J-G datasheet
- BA-128160B-TCWD-J-G image
- BA-128160B-TCWD-J-G price
- BA-128160B-TCWD-J-G distributor

