BF097XN-SA03
| Panel Model | BF097XN-SA03 |
|---|---|
| Panel Brand | RAYKEN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.7 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| BF097XN-SA03 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 196.608×147.456 mm |
| Outline | 205.8×158.1 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 900:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Response Time | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of RAYKEN BF097XN-SA03.
RAYKEN BF097XN-SA03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the RAYKEN BF097XN-SA03 pdf datasheet or detailed specifications of the RAYKEN BF097XN-SA03 or other RAYKEN LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from RAYKEN BF097XN-SA03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
RAYKEN BF097XN-SA03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the RAYKEN BF097XN-SA03 pdf datasheet or detailed specifications of the RAYKEN BF097XN-SA03 or other RAYKEN LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from RAYKEN BF097XN-SA03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "BF097XN-SA03"
- RAYKEN BF097XN-SA03
- BF097XN-SA03 datasheet
- BF097XN-SA03 image
- BF097XN-SA03 price
- BF097XN-SA03 distributor

