CLAA170EA08Q

| Panel Model | CLAA170EA08Q |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×1024 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA170EA08Q Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 337.92×270.336 mm |
| Outline | 358.5×296.5×17.5 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 2/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 70/70/67/63 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | RSDS (2 Channel) , 80 pins |
| Input Voltage | 3.3/12.0V (Typ.)(VDDD/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA170EA08Q.
CPT CLAA170EA08Q are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA170EA08Q pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA170EA08Q or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA170EA08Q distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA170EA08Q are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA170EA08Q pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA170EA08Q or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA170EA08Q distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA170EA08Q"
- CPT CLAA170EA08Q
- CLAA170EA08Q datasheet
- CLAA170EA08Q image
- CLAA170EA08Q price
- CLAA170EA08Q distributor

