CLAP101ND02CW

| Panel Model | CLAP101ND02CW |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAP101ND02CW Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 222.72×125.28 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) , CIE1931 50% |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/70/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 6/8-bit) , 50 pins |
| Input Voltage | 3.3/9.6/18/-6V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAP101ND02CW.
CPT CLAP101ND02CW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAP101ND02CW pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAP101ND02CW or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAP101ND02CW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAP101ND02CW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAP101ND02CW pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAP101ND02CW or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAP101ND02CW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAP101ND02CW"
- CPT CLAP101ND02CW
- CLAP101ND02CW datasheet
- CLAP101ND02CW image
- CLAP101ND02CW price
- CLAP101ND02CW distributor

