COM27H2P23XLC

| Panel Model | COM27H2P23XLC |
|---|---|
| Panel Brand | ORTUSTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.7 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| COM27H2P23XLC Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transflective |
| Active Area | 41.04×54.72 mm |
| Outline | 47×66×4.12 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.)(Transmissive) 8.5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 40/60 (Max.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 3S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 39 pins |
| Input Voltage | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of ORTUSTECH COM27H2P23XLC.
ORTUSTECH COM27H2P23XLC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ORTUSTECH COM27H2P23XLC pdf datasheet or detailed specifications of the ORTUSTECH COM27H2P23XLC or other ORTUSTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ORTUSTECH COM27H2P23XLC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
ORTUSTECH COM27H2P23XLC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ORTUSTECH COM27H2P23XLC pdf datasheet or detailed specifications of the ORTUSTECH COM27H2P23XLC or other ORTUSTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ORTUSTECH COM27H2P23XLC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "COM27H2P23XLC"
- ORTUSTECH COM27H2P23XLC
- COM27H2P23XLC datasheet
- COM27H2P23XLC image
- COM27H2P23XLC price
- COM27H2P23XLC distributor

