DMF5001NF
| Panel Model | DMF5001NF |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | FSTN-LCD ,4.7 inch, 160×128 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| DMF5001NF Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White mode, Reflective |
| Active Area | 92.76×74.2 mm |
| Outline | 129×102×12.8 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 6:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 125/300 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 70Hz |
| Lamp Type | No B/L |
| Signal Interface | 8-bit parallel , 20 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX DMF5001NF.
OPTREX DMF5001NF are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX DMF5001NF pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX DMF5001NF or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX DMF5001NF distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX DMF5001NF are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX DMF5001NF pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX DMF5001NF or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX DMF5001NF distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "DMF5001NF"
- OPTREX DMF5001NF
- DMF5001NF datasheet
- DMF5001NF image
- DMF5001NF price
- DMF5001NF distributor

