DV980SUM-NN0

| Panel Model | DV980SUM-NN0 |
|---|---|
| Panel Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,98 inch, 7680×4320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| DV980SUM-NN0 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 2158.85×1214.35 mm |
| Outline | 2210×1268×79.1 mm |
| Surface | Antireflection |
| Contrast Ratio | 1200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (8-bit + Dithering) , CIE1931 72% |
| Response Time | 8 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | V-by-One 8 lane , 51 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of BOE DV980SUM-NN0.
BOE DV980SUM-NN0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOE DV980SUM-NN0 pdf datasheet or detailed specifications of the BOE DV980SUM-NN0 or other BOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOE DV980SUM-NN0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
BOE DV980SUM-NN0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOE DV980SUM-NN0 pdf datasheet or detailed specifications of the BOE DV980SUM-NN0 or other BOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOE DV980SUM-NN0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "DV980SUM-NN0"
- BOE DV980SUM-NN0
- DV980SUM-NN0 datasheet
- DV980SUM-NN0 image
- DV980SUM-NN0 price
- DV980SUM-NN0 distributor

