E549FMK1.C

| Panel Model | E549FMK1.C |
|---|---|
| Panel Brand | EDO |
| Descrition | AM-OLED ,5.5 inch, 1080×1920 |
| Panel Type | AM-OLED |
| E549FMK1.C Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 68.299×121.421 mm |
| Outline | 70.66×128.36×0.9 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 60000 : 1 (Min.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 105% |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥1000) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Built-in RM67191 |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 40 pins |
| Input Voltage | 1.8/3.3/6.4V (Typ.)(VDDI/VCI/VSP) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of EDO E549FMK1.C.
EDO E549FMK1.C are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the EDO E549FMK1.C pdf datasheet or detailed specifications of the EDO E549FMK1.C or other EDO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from EDO E549FMK1.C distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
EDO E549FMK1.C are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the EDO E549FMK1.C pdf datasheet or detailed specifications of the EDO E549FMK1.C or other EDO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from EDO E549FMK1.C distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "E549FMK1.C"
- EDO E549FMK1.C
- E549FMK1.C datasheet
- E549FMK1.C image
- E549FMK1.C price
- E549FMK1.C distributor

