ET017QG1

| Panel Model | ET017QG1 |
|---|---|
| Panel Brand | E Ink |
| Descrition | EPD ,1.7 inch, 240×320 |
| Panel Type | EPD |
| ET017QG1 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 27×34.56 mm |
| Outline | 32.2×43.51 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 12:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | Grayscale (4-bit) |
| Viewing Angle | |
| Signal Interface | Parallel Data (8-bit) , 39 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of E Ink ET017QG1.
E Ink ET017QG1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the E Ink ET017QG1 pdf datasheet or detailed specifications of the E Ink ET017QG1 or other E Ink LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from E Ink ET017QG1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
E Ink ET017QG1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the E Ink ET017QG1 pdf datasheet or detailed specifications of the E Ink ET017QG1 or other E Ink LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from E Ink ET017QG1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "ET017QG1"
- E Ink ET017QG1
- ET017QG1 datasheet
- ET017QG1 image
- ET017QG1 price
- ET017QG1 distributor

