G150XGE-L05

| Panel Model | G150XGE-L05 |
|---|---|
| Panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| G150XGE-L05 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.1×228.1 mm |
| Outline | 326.5×253.5×12 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 700:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) , CIE1931 55% |
| Response Time | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CHIMEI INNOLUX G150XGE-L05.
CHIMEI INNOLUX G150XGE-L05 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX G150XGE-L05 pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX G150XGE-L05 or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX G150XGE-L05 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CHIMEI INNOLUX G150XGE-L05 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX G150XGE-L05 pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX G150XGE-L05 or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX G150XGE-L05 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "G150XGE-L05"
- CHIMEI INNOLUX G150XGE-L05
- G150XGE-L05 datasheet
- G150XGE-L05 image
- G150XGE-L05 price
- G150XGE-L05 distributor
