G154IJE-L02

| Panel Model | G154IJE-L02 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| G154IJE-L02 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 331.2×207 mm |
| Outline | 352×230×9.2 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) , CIE1931 45% |
| Response Time | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 9S5P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX G154IJE-L02.
INNOLUX G154IJE-L02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX G154IJE-L02 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX G154IJE-L02 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX G154IJE-L02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX G154IJE-L02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX G154IJE-L02 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX G154IJE-L02 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX G154IJE-L02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "G154IJE-L02"
- INNOLUX G154IJE-L02
- G154IJE-L02 datasheet
- G154IJE-L02 image
- G154IJE-L02 price
- G154IJE-L02 distributor
