GPF030WVCT5C-0L

| Panel Model | GPF030WVCT5C-0L |
|---|---|
| Panel Brand | Giantplus |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 240×400 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| GPF030WVCT5C-0L Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Transmissive |
| Active Area | 38.88×64.8 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Driver IC | ILI9326, SPFD5420, SPFD5420A |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Giantplus GPF030WVCT5C-0L.
Giantplus GPF030WVCT5C-0L are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Giantplus GPF030WVCT5C-0L pdf datasheet or detailed specifications of the Giantplus GPF030WVCT5C-0L or other Giantplus LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Giantplus GPF030WVCT5C-0L distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Giantplus GPF030WVCT5C-0L are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Giantplus GPF030WVCT5C-0L pdf datasheet or detailed specifications of the Giantplus GPF030WVCT5C-0L or other Giantplus LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Giantplus GPF030WVCT5C-0L distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "GPF030WVCT5C-0L"
- Giantplus GPF030WVCT5C-0L
- GPF030WVCT5C-0L datasheet
- GPF030WVCT5C-0L image
- GPF030WVCT5C-0L price
- GPF030WVCT5C-0L distributor

