GPM782A0

| Panel Model | GPM782A0 |
|---|---|
| Panel Brand | Giantplus |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| GPM782A0 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 70.08×52.56 mm |
| Outline | 76.9×63.9 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 60/60/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 6S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 54 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Giantplus GPM782A0.
Giantplus GPM782A0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Giantplus GPM782A0 pdf datasheet or detailed specifications of the Giantplus GPM782A0 or other Giantplus LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Giantplus GPM782A0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Giantplus GPM782A0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Giantplus GPM782A0 pdf datasheet or detailed specifications of the Giantplus GPM782A0 or other Giantplus LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Giantplus GPM782A0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "GPM782A0"
- Giantplus GPM782A0
- GPM782A0 datasheet
- GPM782A0 image
- GPM782A0 price
- GPM782A0 distributor
