HB133WX1-403

| Panel Model | HB133WX1-403 |
|---|---|
| Panel Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HB133WX1-403 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 293.42×164.97 mm |
| Shape Style | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Response Time | 12 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 45/45/20/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 8S4P WLED Embedded (LED Driver) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of BOE HB133WX1-403.
BOE HB133WX1-403 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOE HB133WX1-403 pdf datasheet or detailed specifications of the BOE HB133WX1-403 or other BOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOE HB133WX1-403 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
BOE HB133WX1-403 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOE HB133WX1-403 pdf datasheet or detailed specifications of the BOE HB133WX1-403 or other BOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOE HB133WX1-403 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HB133WX1-403"
- BOE HB133WX1-403
- HB133WX1-403 datasheet
- HB133WX1-403 image
- HB133WX1-403 price
- HB133WX1-403 distributor

