HE080NA-04I

| Panel Model | HE080NA-04I |
|---|---|
| Panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HE080NA-04I Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 162.048×121.536 mm |
| Outline | 170.9×132.4 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 700:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + FRC) |
| Response Time | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 75/75/75/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 3.3/11.5/22/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CHIMEI INNOLUX HE080NA-04I.
CHIMEI INNOLUX HE080NA-04I are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX HE080NA-04I pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX HE080NA-04I or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX HE080NA-04I distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CHIMEI INNOLUX HE080NA-04I are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX HE080NA-04I pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX HE080NA-04I or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX HE080NA-04I distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HE080NA-04I"
- CHIMEI INNOLUX HE080NA-04I
- HE080NA-04I datasheet
- HE080NA-04I image
- HE080NA-04I price
- HE080NA-04I distributor

