HSD023F3N1-A01

| Panel Model | HSD023F3N1-A01 |
|---|---|
| Panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.3 inch, 320×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HSD023F3N1-A01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 46.752×35.064 mm |
| Outline | 49.752×41.664 mm |
| Surface | Without Polarizer |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Response Time | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Suggest HX8368-A, HX8368-B, HX8368-C, ILI9342, ILI9342C, OTM3241, OTM3241A, R61582, ST7782 |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HannStar HSD023F3N1-A01.
HannStar HSD023F3N1-A01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD023F3N1-A01 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD023F3N1-A01 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD023F3N1-A01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HannStar HSD023F3N1-A01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD023F3N1-A01 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD023F3N1-A01 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD023F3N1-A01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HSD023F3N1-A01"
- HannStar HSD023F3N1-A01
- HSD023F3N1-A01 datasheet
- HSD023F3N1-A01 image
- HSD023F3N1-A01 price
- HSD023F3N1-A01 distributor

