HSD050IDW1-A20

| Panel Model | HSD050IDW1-A20 |
|---|---|
| Panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HSD050IDW1-A20 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 108×64.8 mm |
| Outline | 118.5×77.55×3.7 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Response Time | 2/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 7S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HannStar HSD050IDW1-A20.
HannStar HSD050IDW1-A20 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD050IDW1-A20 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD050IDW1-A20 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD050IDW1-A20 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HannStar HSD050IDW1-A20 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD050IDW1-A20 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD050IDW1-A20 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD050IDW1-A20 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HSD050IDW1-A20"
- HannStar HSD050IDW1-A20
- HSD050IDW1-A20 datasheet
- HSD050IDW1-A20 image
- HSD050IDW1-A20 price
- HSD050IDW1-A20 distributor

