HSD070I651-F20

| Panel Model | HSD070I651-F20 |
|---|---|
| Panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HSD070I651-F20 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 154.08×86.58 mm |
| Outline | 164.9×100×6 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color |
| Response Time | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 70/70/65/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 3S5P WLED Without Driver |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 26 pins |
| Input Voltage | 3.3/5.0/15/-10V (Typ.)(DVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HannStar HSD070I651-F20.
HannStar HSD070I651-F20 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD070I651-F20 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD070I651-F20 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD070I651-F20 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HannStar HSD070I651-F20 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD070I651-F20 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD070I651-F20 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD070I651-F20 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HSD070I651-F20"
- HannStar HSD070I651-F20
- HSD070I651-F20 datasheet
- HSD070I651-F20 image
- HSD070I651-F20 price
- HSD070I651-F20 distributor
