HSD080IDW1-A00-0299

| Panel Model | HSD080IDW1-A00-0299 |
|---|---|
| Panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HSD080IDW1-A00-0299 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 176.64×99.36 mm |
| Outline | 189.4×114.5×1.69 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) , CIE1931 49% |
| Response Time | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 6/8-bit) , 60 pins |
| Input Voltage | 3.3/11.6/15/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HannStar HSD080IDW1-A00-0299.
HannStar HSD080IDW1-A00-0299 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD080IDW1-A00-0299 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD080IDW1-A00-0299 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD080IDW1-A00-0299 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HannStar HSD080IDW1-A00-0299 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD080IDW1-A00-0299 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD080IDW1-A00-0299 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD080IDW1-A00-0299 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HSD080IDW1-A00-0299"
- HannStar HSD080IDW1-A00-0299
- HSD080IDW1-A00-0299 datasheet
- HSD080IDW1-A00-0299 image
- HSD080IDW1-A00-0299 price
- HSD080IDW1-A00-0299 distributor

