HSD084ISN1-A01

| Panel Model | HSD084ISN1-A01 |
|---|---|
| Panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 800×600 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HSD084ISN1-A01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 170.4×127.8 mm |
| Outline | 189.7×149.4×5.3 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) |
| Response Time | 2/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 3S9P WLED Without Driver |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 6/8-bit) , 60 pins |
| Input Voltage | 3.3/10/15/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HannStar HSD084ISN1-A01.
HannStar HSD084ISN1-A01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD084ISN1-A01 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD084ISN1-A01 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD084ISN1-A01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HannStar HSD084ISN1-A01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD084ISN1-A01 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD084ISN1-A01 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD084ISN1-A01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HSD084ISN1-A01"
- HannStar HSD084ISN1-A01
- HSD084ISN1-A01 datasheet
- HSD084ISN1-A01 image
- HSD084ISN1-A01 price
- HSD084ISN1-A01 distributor
