HSD101PFW4-A00-0299

| Panel Model | HSD101PFW4-A00-0299 |
|---|---|
| Panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HSD101PFW4-A00-0299 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 222.72×125.28 mm |
| Outline | 230.83×135.3 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%) |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 45% |
| Response Time | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HannStar HSD101PFW4-A00-0299.
HannStar HSD101PFW4-A00-0299 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD101PFW4-A00-0299 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD101PFW4-A00-0299 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD101PFW4-A00-0299 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HannStar HSD101PFW4-A00-0299 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD101PFW4-A00-0299 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD101PFW4-A00-0299 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD101PFW4-A00-0299 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HSD101PFW4-A00-0299"
- HannStar HSD101PFW4-A00-0299
- HSD101PFW4-A00-0299 datasheet
- HSD101PFW4-A00-0299 image
- HSD101PFW4-A00-0299 price
- HSD101PFW4-A00-0299 distributor

