HSD150PX14-A07

| Panel Model | HSD150PX14-A07 |
|---|---|
| Panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HSD150PX14-A07 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.1×228.1 mm |
| Outline | 317.3×242 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 250:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | 40/40/20/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HannStar HSD150PX14-A07.
HannStar HSD150PX14-A07 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD150PX14-A07 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD150PX14-A07 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD150PX14-A07 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HannStar HSD150PX14-A07 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD150PX14-A07 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD150PX14-A07 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD150PX14-A07 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HSD150PX14-A07"
- HannStar HSD150PX14-A07
- HSD150PX14-A07 datasheet
- HSD150PX14-A07 image
- HSD150PX14-A07 price
- HSD150PX14-A07 distributor

