HSD150SX84-B

| Panel Model | HSD150SX84-B |
|---|---|
| Panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HSD150SX84-B Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.128×228.096 mm |
| Outline | 321×249 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 60/60/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | TTL (2 ch, 6-bit) , 80 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HannStar HSD150SX84-B.
HannStar HSD150SX84-B are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD150SX84-B pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD150SX84-B or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD150SX84-B distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HannStar HSD150SX84-B are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD150SX84-B pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD150SX84-B or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD150SX84-B distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HSD150SX84-B"
- HannStar HSD150SX84-B
- HSD150SX84-B datasheet
- HSD150SX84-B image
- HSD150SX84-B price
- HSD150SX84-B distributor

