HSD230TW14

| Panel Model | HSD230TW14 |
|---|---|
| Panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HSD230TW14 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | AS-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 508.125×285.696 mm |
| Outline | 559.8×333.8 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 12 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HannStar HSD230TW14.
HannStar HSD230TW14 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD230TW14 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD230TW14 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD230TW14 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HannStar HSD230TW14 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD230TW14 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD230TW14 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD230TW14 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HSD230TW14"
- HannStar HSD230TW14
- HSD230TW14 datasheet
- HSD230TW14 image
- HSD230TW14 price
- HSD230TW14 distributor

