HT07W12-141
| Panel Model | HT07W12-141 |
|---|---|
| Panel Brand | BOE HYDIS |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HT07W12-141 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 154.08×87.05 mm |
| Outline | 167×102 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating |
| Contrast Ratio | 250:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color |
| Response Time | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 60/60/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) , 30 pins |
| Input Voltage | 9.0/5.0/18/-15/-10V (Typ.)(VCOM/VDD/VGH/VGL/VDL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of BOE HYDIS HT07W12-141.
BOE HYDIS HT07W12-141 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOE HYDIS HT07W12-141 pdf datasheet or detailed specifications of the BOE HYDIS HT07W12-141 or other BOE HYDIS LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOE HYDIS HT07W12-141 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
BOE HYDIS HT07W12-141 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOE HYDIS HT07W12-141 pdf datasheet or detailed specifications of the BOE HYDIS HT07W12-141 or other BOE HYDIS LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOE HYDIS HT07W12-141 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HT07W12-141"
- BOE HYDIS HT07W12-141
- HT07W12-141 datasheet
- HT07W12-141 image
- HT07W12-141 price
- HT07W12-141 distributor

