HV121WX5-115

| Panel Model | HV121WX5-115 |
|---|---|
| Panel Brand | HYDIS |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HV121WX5-115 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | AFFS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 261.12×163.2 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HYDIS HV121WX5-115.
HYDIS HV121WX5-115 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HYDIS HV121WX5-115 pdf datasheet or detailed specifications of the HYDIS HV121WX5-115 or other HYDIS LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HYDIS HV121WX5-115 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HYDIS HV121WX5-115 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HYDIS HV121WX5-115 pdf datasheet or detailed specifications of the HYDIS HV121WX5-115 or other HYDIS LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HYDIS HV121WX5-115 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HV121WX5-115"
- HYDIS HV121WX5-115
- HV121WX5-115 datasheet
- HV121WX5-115 image
- HV121WX5-115 price
- HV121WX5-115 distributor

