HV150UX2-100

| Panel Model | HV150UX2-100 |
|---|---|
| Panel Brand | HYDIS |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1600×1200 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HV150UX2-100 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 304.8×228.6 mm |
| Outline | 317.3×243×7 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | Antiglare (Haze 40%), Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Response Time | 45 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HYDIS HV150UX2-100.
HYDIS HV150UX2-100 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HYDIS HV150UX2-100 pdf datasheet or detailed specifications of the HYDIS HV150UX2-100 or other HYDIS LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HYDIS HV150UX2-100 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HYDIS HV150UX2-100 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HYDIS HV150UX2-100 pdf datasheet or detailed specifications of the HYDIS HV150UX2-100 or other HYDIS LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HYDIS HV150UX2-100 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HV150UX2-100"
- HYDIS HV150UX2-100
- HV150UX2-100 datasheet
- HV150UX2-100 image
- HV150UX2-100 price
- HV150UX2-100 distributor
