ITXG71
| Panel Model | ITXG71 |
|---|---|
| Panel Brand | IBM |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| ITXG71 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 285.696×214.272 mm |
| Outline | 304×230 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 100:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of IBM ITXG71.
IBM ITXG71 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IBM ITXG71 pdf datasheet or detailed specifications of the IBM ITXG71 or other IBM LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IBM ITXG71 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
IBM ITXG71 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IBM ITXG71 pdf datasheet or detailed specifications of the IBM ITXG71 or other IBM LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IBM ITXG71 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "ITXG71"
- IBM ITXG71
- ITXG71 datasheet
- ITXG71 image
- ITXG71 price
- ITXG71 distributor

