KS3224ASTT-FW-X2

| Panel Model | KS3224ASTT-FW-X2 |
|---|---|
| Panel Brand | Kyocera |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| KS3224ASTT-FW-X2 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Active Area | 115.18×86.38 mm |
| Outline | 154.6×114.8×9 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%) |
| Contrast Ratio | 8:1 (Typ.) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 210/130 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 30/30/30/20 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Frequency | 75Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 15 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Kyocera KS3224ASTT-FW-X2.
Kyocera KS3224ASTT-FW-X2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Kyocera KS3224ASTT-FW-X2 pdf datasheet or detailed specifications of the Kyocera KS3224ASTT-FW-X2 or other Kyocera LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Kyocera KS3224ASTT-FW-X2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Kyocera KS3224ASTT-FW-X2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Kyocera KS3224ASTT-FW-X2 pdf datasheet or detailed specifications of the Kyocera KS3224ASTT-FW-X2 or other Kyocera LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Kyocera KS3224ASTT-FW-X2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "KS3224ASTT-FW-X2"
- Kyocera KS3224ASTT-FW-X2
- KS3224ASTT-FW-X2 datasheet
- KS3224ASTT-FW-X2 image
- KS3224ASTT-FW-X2 price
- KS3224ASTT-FW-X2 distributor
