L133X2-6
| Panel Model | L133X2-6 |
|---|---|
| Panel Brand | ACER |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| L133X2-6 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 270.336×202.752 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of ACER L133X2-6.
ACER L133X2-6 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ACER L133X2-6 pdf datasheet or detailed specifications of the ACER L133X2-6 or other ACER LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ACER L133X2-6 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
ACER L133X2-6 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ACER L133X2-6 pdf datasheet or detailed specifications of the ACER L133X2-6 or other ACER LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ACER L133X2-6 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "L133X2-6"
- ACER L133X2-6
- L133X2-6 datasheet
- L133X2-6 image
- L133X2-6 price
- L133X2-6 distributor

