LC750EQY-FJA2

| Panel Model | LC750EQY-FJA2 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,75 inch, 3840×2160 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LC750EQY-FJA2 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 1649.66×927.936 mm |
| Outline | 1665.65×944.73 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 1200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M/1.07B (8-bit / 8-bit + Dithering) |
| Response Time | 8 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | V-by-One 8 lane + LVDS (2 ch, 8-bit) , 107 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG Display LC750EQY-FJA2.
LG Display LC750EQY-FJA2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LC750EQY-FJA2 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LC750EQY-FJA2 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LC750EQY-FJA2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG Display LC750EQY-FJA2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LC750EQY-FJA2 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LC750EQY-FJA2 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LC750EQY-FJA2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LC750EQY-FJA2"
- LG Display LC750EQY-FJA2
- LC750EQY-FJA2 datasheet
- LC750EQY-FJA2 image
- LC750EQY-FJA2 price
- LC750EQY-FJA2 distributor

