LD490DUN-TJB1

| Panel Model | LD490DUN-TJB1 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LD490DUN-TJB1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 1073.8×604 mm |
| Outline | 1075.58×605.8×53.6 mm , Videowall Seam 1.8 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 10%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1300:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (8-bit + Dithering) , CIE1931 72% |
| Response Time | 8 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8/10-bit) , 51 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG Display LD490DUN-TJB1.
LG Display LD490DUN-TJB1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LD490DUN-TJB1 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LD490DUN-TJB1 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LD490DUN-TJB1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG Display LD490DUN-TJB1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LD490DUN-TJB1 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LD490DUN-TJB1 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LD490DUN-TJB1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LD490DUN-TJB1"
- LG Display LD490DUN-TJB1
- LD490DUN-TJB1 datasheet
- LD490DUN-TJB1 image
- LD490DUN-TJB1 price
- LD490DUN-TJB1 distributor

