LJ640U25

| Panel Model | LJ640U25 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | EL ,7.9 inch, 640×200 |
| Panel Type | EL |
| LJ640U25 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 191.9×59.9 mm |
| Outline | 238×108×37.6 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | Monochrome |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Input Voltage | 5.0/12.0V (Typ.)(VL/VD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LJ640U25.
SHARP LJ640U25 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LJ640U25 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LJ640U25 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LJ640U25 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LJ640U25 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LJ640U25 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LJ640U25 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LJ640U25 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LJ640U25"
- SHARP LJ640U25
- LJ640U25 datasheet
- LJ640U25 image
- LJ640U25 price
- LJ640U25 distributor

