LK315D3LA4S

| Panel Model | LK315D3LA4S |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LK315D3LA4S Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 698.4×392.85 mm |
| Outline | 782×473×27.6 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 7.3%), Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 4500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.06B (8-bit + FRC) |
| Response Time | 4 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 120Hz (60Hz Input) |
| Lamp Type | 2 strings WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 10-bit) , 55 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LK315D3LA4S.
SHARP LK315D3LA4S are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK315D3LA4S pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK315D3LA4S or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK315D3LA4S distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LK315D3LA4S are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK315D3LA4S pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK315D3LA4S or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK315D3LA4S distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LK315D3LA4S"
- SHARP LK315D3LA4S
- LK315D3LA4S datasheet
- LK315D3LA4S image
- LK315D3LA4S price
- LK315D3LA4S distributor

