LK315D3LZ43

| Panel Model | LK315D3LZ43 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LK315D3LZ43 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ASV, Normally Black |
| Active Area | 698.4×392.85 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 7.2%), Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 120Hz |
| Lamp Type | |
| Signal Interface | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LK315D3LZ43.
SHARP LK315D3LZ43 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK315D3LZ43 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK315D3LZ43 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK315D3LZ43 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LK315D3LZ43 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK315D3LZ43 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK315D3LZ43 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK315D3LZ43 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LK315D3LZ43"
- SHARP LK315D3LZ43
- LK315D3LZ43 datasheet
- LK315D3LZ43 image
- LK315D3LZ43 price
- LK315D3LZ43 distributor

