LK315T3LF12

| Panel Model | LK315T3LF12 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LK315T3LF12 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.68×392.26 mm |
| Outline | 760×450×48 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 13%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 8 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 16 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LK315T3LF12.
SHARP LK315T3LF12 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK315T3LF12 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK315T3LF12 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK315T3LF12 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LK315T3LF12 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK315T3LF12 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK315T3LF12 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK315T3LF12 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LK315T3LF12"
- SHARP LK315T3LF12
- LK315T3LF12 datasheet
- LK315T3LF12 image
- LK315T3LF12 price
- LK315T3LF12 distributor

