LK400D3HA84

| Panel Model | LK400D3HA84 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,40 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LK400D3HA84 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 885.6×498.15 mm |
| Outline | 908.6×515.7 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 5000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) |
| Response Time | 6 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LK400D3HA84.
SHARP LK400D3HA84 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK400D3HA84 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK400D3HA84 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK400D3HA84 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LK400D3HA84 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK400D3HA84 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK400D3HA84 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK400D3HA84 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LK400D3HA84"
- SHARP LK400D3HA84
- LK400D3HA84 datasheet
- LK400D3HA84 image
- LK400D3HA84 price
- LK400D3HA84 distributor

