LK520D3HA89

| Panel Model | LK520D3HA89 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,52 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LK520D3HA89 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 1152×648 mm |
| Outline | 1185.6×672.6 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 8%), Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 3800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Response Time | 6 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LK520D3HA89.
SHARP LK520D3HA89 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK520D3HA89 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK520D3HA89 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK520D3HA89 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LK520D3HA89 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK520D3HA89 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK520D3HA89 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK520D3HA89 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LK520D3HA89"
- SHARP LK520D3HA89
- LK520D3HA89 datasheet
- LK520D3HA89 image
- LK520D3HA89 price
- LK520D3HA89 distributor

