LM-CK53-22NER

| Panel Model | LM-CK53-22NER |
|---|---|
| Panel Brand | SANYO |
| Descrition | CSTN-LCD ,9.4 inch, 640×480 |
| Panel Type | CSTN-LCD |
| LM-CK53-22NER Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 191.975×143.975 mm |
| Outline | 260×183 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | Color , CIE1931 28% |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (2ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SANYO LM-CK53-22NER.
SANYO LM-CK53-22NER are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SANYO LM-CK53-22NER pdf datasheet or detailed specifications of the SANYO LM-CK53-22NER or other SANYO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SANYO LM-CK53-22NER distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SANYO LM-CK53-22NER are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SANYO LM-CK53-22NER pdf datasheet or detailed specifications of the SANYO LM-CK53-22NER or other SANYO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SANYO LM-CK53-22NER distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM-CK53-22NER"
- SANYO LM-CK53-22NER
- LM-CK53-22NER datasheet
- LM-CK53-22NER image
- LM-CK53-22NER price
- LM-CK53-22NER distributor

