LM-GK53-22NTX
| Panel Model | LM-GK53-22NTX |
|---|---|
| Panel Brand | TORISAN |
| Descrition | CSTN-LCD ,13.6 inch, 1024×768 |
| Panel Type | CSTN-LCD |
| LM-GK53-22NTX Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 276.48×207.36 mm |
| Outline | 336×249.4 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 20:1 (Typ.) |
| Display Colors | Color |
| Response Time | 150/100 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 40/40/25/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 120Hz |
| Lamp Type | CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (2ch, 12-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TORISAN LM-GK53-22NTX.
TORISAN LM-GK53-22NTX are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TORISAN LM-GK53-22NTX pdf datasheet or detailed specifications of the TORISAN LM-GK53-22NTX or other TORISAN LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TORISAN LM-GK53-22NTX distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TORISAN LM-GK53-22NTX are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TORISAN LM-GK53-22NTX pdf datasheet or detailed specifications of the TORISAN LM-GK53-22NTX or other TORISAN LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TORISAN LM-GK53-22NTX distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM-GK53-22NTX"
- TORISAN LM-GK53-22NTX
- LM-GK53-22NTX datasheet
- LM-GK53-22NTX image
- LM-GK53-22NTX price
- LM-GK53-22NTX distributor
