LM100SS1T522

| Panel Model | LM100SS1T522 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | CSTN-LCD ,10.0 inch, 800×600 |
| Panel Type | CSTN-LCD |
| LM100SS1T522 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 203.98×152.98 mm |
| Outline | 236.8×172.5×6.8 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 50:1 (Typ.) |
| Display Colors | Color |
| Response Time | 220/80 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 30/30/15/25 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Frequency | 120Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (8-bit) , 31 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LM100SS1T522.
SHARP LM100SS1T522 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM100SS1T522 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM100SS1T522 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM100SS1T522 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LM100SS1T522 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM100SS1T522 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM100SS1T522 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM100SS1T522 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM100SS1T522"
- SHARP LM100SS1T522
- LM100SS1T522 datasheet
- LM100SS1T522 image
- LM100SS1T522 price
- LM100SS1T522 distributor
