LM150X07-A4

| Panel Model | LM150X07-A4 |
|---|---|
| Panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LM150X07-A4 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.128×228.096 mm |
| Outline | 331.3×257.9×11.5 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | TTL (2 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG.Philips LCD LM150X07-A4.
LG.Philips LCD LM150X07-A4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG.Philips LCD LM150X07-A4 pdf datasheet or detailed specifications of the LG.Philips LCD LM150X07-A4 or other LG.Philips LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG.Philips LCD LM150X07-A4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG.Philips LCD LM150X07-A4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG.Philips LCD LM150X07-A4 pdf datasheet or detailed specifications of the LG.Philips LCD LM150X07-A4 or other LG.Philips LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG.Philips LCD LM150X07-A4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM150X07-A4"
- LG.Philips LCD LM150X07-A4
- LM150X07-A4 datasheet
- LM150X07-A4 image
- LM150X07-A4 price
- LM150X07-A4 distributor

