LM181E1A

| Panel Model | LM181E1A |
|---|---|
| Panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,18.1 inch, 1280×1024 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LM181E1A Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 359.04×287.232 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG.Philips LCD LM181E1A.
LG.Philips LCD LM181E1A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG.Philips LCD LM181E1A pdf datasheet or detailed specifications of the LG.Philips LCD LM181E1A or other LG.Philips LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG.Philips LCD LM181E1A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG.Philips LCD LM181E1A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG.Philips LCD LM181E1A pdf datasheet or detailed specifications of the LG.Philips LCD LM181E1A or other LG.Philips LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG.Philips LCD LM181E1A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM181E1A"
- LG.Philips LCD LM181E1A
- LM181E1A datasheet
- LM181E1A image
- LM181E1A price
- LM181E1A distributor

